LIONEL HOTEL İSTANBUL

Bayrampaşa / İstanbul

KDV Dahil Oda Kahvaltı
Tek Kişilik Oda: 60.00 €
Çift Kişilik Oda: 70.00 €

Tarihi yarımadanın kıyısında, Bayrampaşa’da yer alan 5 yıldızlı Lionel Hotel , hikayesini İstanbul’dan alıyor. Bizans ve Antik Yunan’dan Osmanlı’ya oradan günümüz ve gelecek kuşaklara bir yol hikayesi Lionel Hotel… Kelime karşılığı yavru aslan olan Lionel, ezoterik sembolizmde sağlamlık, dürüstlük ve doğruluk manasını taşıyor. 


İstanbul ‘un tasarımda yorumlandığı Lionel Hotel, dekorasyonda kullanılan malzeme ve aksesuarları ile bir tasarım (design) otel . Otelin iç dekorasyonunda İtalyan Minimalist tarz hakim. Işık efekti ve oyunlarının olduğu tasarımda tüm mekanlarda kullanılan malzemelerin her biri özenle seçildi. 


Konfor ve teknolojinin zarafet ile harmanlandığı Lionel Hotel İstanbul; tarihi yarımadayı kucaklayan konumu , Atatürk Havalimanına 20dk, Sultanahmet ‘e 15 dk, Taksim’e 30 dk. mesafededir. Metro ağlarına olan yakınlığı sayesinde İstanbul Kongre Merkezi (ICC) ile İstanbul Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı (ICEC) ,CNR Expo katılımcıları için ulaşımda rahatlık sağlamaktadır. 


Ailece seyahat edenler için Legoland, Dinazorland, Sea Life’ın içerisinde yer aldığı Forum AVM ve Vialand 1km lik mesafe ile eğlenceyi yanı başınıza taşıyor