TAKSİM POINT HOTEL

Taksim / İstanbul

KDV Dahil Oda Kahvaltı
Tek Kişilik Oda: 80.00 €
Çift Kişilik Oda: 90.00 €

Point Hotel Taksim, İstanbul'un kalbi Taksim'de, başta Lütfi Kırdar Kongre Merkezi olmak üzere bütün kongre merkezlerine, alışveriş ve sosyal hayatın merkezi İstiklal Caddesi'ne ve birçok eserin bulunduğu tarihi yarımadaya yakınlığıyla mükemmel bir konuma sahiptir. Point Hotel misafirperverliğini, konaklamanızın henüz başında güler yüzlü bir karşılama ile hissedeceksiniz. Her yapının bir ruhu vardır. Point Hotel markası altındaki otellere, bu ruhu sanat ile katarak misafirlerimizin duygusal konforunu yükseltiyoruz.

Point Hotel markasının sanatla ilişkisinin başlangıcı 2005 yılında Taksim’de açılan ilk tesisinde odalar ve tüm içmekanlara 232 adet Ara GÜLER fotoğraflarının kendisi tarafından yerleştirmesi ile oldu. Bu fotoğraflar taş,çelik,ahşap,kumaş, plastikten oluşan binaya adeta ruh üflediler. Misafirlerimiz Ara GÜLER’in bu efsaneleşmiş İstanbul fotoğrafları sayesinde artık kaybolan şehir insanını ve dokusunu bir belgesel gibi seyretme fırsatı buluyor.

Modern bir tarza sahip ve sanatla iç içe dizayn edilmiş 166 Deluxe Oda, 48 Executive Oda,  10 Junior Suite ve 9 Senior Suite'ten oluşan Point Hotel'de, bütün odalarda ve otel genelinde hızlı kablosuz internet hizmetinden ücretsiz faydalanabileceksiniz. Tüm odalarda tek büyük yatak veya iki tek yatak seçenekleri, özel banyo, laptopunuzu da rahatlıkla koyabileceğiniz güvenlik kasası, klima, çalışma masası, CD çalar ve televizyon bulunmaktadır. Misafirlerimiz iş hayatının getirdiği stresten arınmak için, kapalı havuzun da bulunduğu, Point Spa'nın birçok hizmetinden de ücretsiz faydalanabilecektir. View Point Restaurant'ta benzersiz boğaz manzarası eşliğinde kahvaltı, öğle yemeği ve akşam yemekleriniz daha da keyifli olacak. Sizleri Point Hotel’in 5 yıldızlı hizmet kalitesi ile ağırlamaktan büyük memnuniyet duyarız.