B2B TOPLANTI VE İKİLİ İŞ GÖRÜŞMELERİ ORGANİZASYONU

    Hizmet olarak önceliğimiz, misafirlerimizin yurt dışındaki rekabet güçlerini ve ihracatlarını arttırabilmek, sektörlere özel yurt dışı pazar analizlerini, tedarik yöntemlerini ve projelerin gerektirdiği diğer iş alanlarını geliştirebilmektir.Bu doğrultuda firmalarımızın talepleri doğrultusunda yurt dışında düzenlenen fuarlarla eş zamanlı olarak veya firmaların talep ettikleri zaman dilimleri içerisinde sektörel bazda, kendilerine en doğru paydaşları seçerek verimli bir ticaret akışına imza atabilmelerini sağlıyoruz.

    Profesyonel ekibimiz ve bu konudaki geçmiş tecrübelerimize istinaden, şirket olarak Türkiye’nin ihracatının artabilmesine yönelik çalışmalarımıza tüm hızımızla devam ediyoruz.

    Özellikle ihracatçı birlikleri, sanayi-ticaret odaları ve meslek kuruluşları aracılığı ile yurt dışında gerçekleştirilen sektörel ticaret heyetleri için veya Türkiye’ye getirilen alım heyetleri ile ilgili olarak, farklı sektörlerdeki deneyimlerimizle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Büyük bir özen ve titizlikle sürdürdüğümüz çalışmalarımızda, ikili iş görüşmeleri gerçekleştirmek isteyen katılımcı firmalarımız için firma profillerini ve tanıtımlarını içeren sunum dosyalarını hazırlayarak, gidilecek olan ülkedeki yerel firmalara iletiyoruz. Alınan dönüşler neticesinde uygun görülen firmalar ile randevu takvimimizi oluşturup, Türkiye’den gelecek olan misafirlerimiz ile seçilen firmaları eşleştiriyoruz.

    Misafirlerimizin ihracatlarını arttırabilmek adına gerçekleştirecekleri bu iş gezilerinde, KOSGEB’in yurtdışına gidecek olan firmalarımıza, uluslararası işbirliğini temin edebilmeleri veya arttırabilmeleri amacı ile “Yurt Dışı İş Gezi Programlarına” büyük bir destek verdiğini de tarafınıza ayrıca hatırlatmak isteriz. Seyahatiniz süresince yapmış olduğunuz harcamaların büyük bölümü, seyahat bitiminden sonra belgelenmeleri koşulu ile KOSGEB tarafından karşılanabilmektedir.

    KOSGEB destekleri ve başvuruları ile ilgili veya b2b eşleştirmeleri ve seyahatlerinizle ilgili olarak daha detaylı bilgi almak isterseniz EXPOTOUR ekibi olarak, bizimle her zaman iletişime geçebilirsiniz.