Transfer & Araç Kiralama

Türkiye’nin 66 noktasında 11.000’e yaklaşan aracıyla kurumsal firma ve personellerine özellikli hizmet veren, yenilikçi çözümleriyle sektörde öncülük eden, günlük ortalama 2.000 araç kiralaması gerçekleştiren, günlük ve kısa dönem araç kiralamasında uzmanlaşmış Türkiye’nin Oto Kiralama Firmalarıyla çalışmaktayız.

Bu sayede ayrıcalıklı hizmet çeşitliliği, hizmet kalitesi, araç filosu, müşteri memnuniyeti, konularında hızla gelişme sağlayarak, günlük ve kısa dönem araç kiralama sektöründe başarıya ulaşılmıştır. Hedefimiz sürekli yenilikçi çalışmalarımız ve müşteri odaklı yaklaşımlarımızla, haklı başarımızı en yüksek müşteri memnuniyeti ile korumaktır.

Etkin çözümler projelerimiz kapsamında en iyi hizmeti, en uygun maliyetle sunmak amacıyla servis istasyonlarımız başarı ile hayata geçirilmiştir. Proje ile araçlarımız, temizlik, anti bakteriyle temizlik, kontrol ve ekspres servis aşamalarından, doğrudan kendi hizmet istasyonları olan firmalarla gerçekleştirilerek, sağlanan maliyet ve hızlı servis avantajlarımızla müşterilerimize doğru ve tam hizmet sunmaktayız.

Oto kiralama ile ilgili ülkemiz ve dünyadaki gelişmeleri yakından takip etmekteyiz. Gururla yarattığımız markamızı, yenilikçi ve rekabetçi projelerimiz, sürekli gelişim hedefimizle, yakın gelecekte yurtdışında da ülkemizi temsil etmek için araştırma ve çalışmalarımız devam etmektedir.

 

CNR Fuar Merkezinde gerçekleştirdiğimiz Fuarlarımıza katılan misafirlerimiz için de tüm yıl boyunca araç teslimlerimizi ve araç alışlarımızı CNR Fuar Merkezinde de saat 09:30 – 18:00 arasında gerçekleştirebilmekteyiz. Şehir merkezlerinde ki ofislerimiz 09:00 – 18:30 arasında hizmet vermektedir. Havalimanı ofislerimiz 7/24 hizmet vermektedir.

 

Şirketler için yapılan araç kiralamalarında FULL CREDIT rezervasyon yapma imkanı da sunmaktayız. Şirketinizden göndereceğiniz resmi yazı ile araç kiralamalarınızda hiçbir kredi kartı , HGS bedeli , Benzin bedeli gibi ücretlere şahıslar karışmamaktadır. Bu tip rezervasyonlarda tüm ödemeler şirketinize fatura edilmektedir.

 

Expotour olarak araç kiralamalarını bizim aracılığımız ile gerçekleştiren misafirlerimize sunmakta olduğumuz avantajlara Kilometre Kısıtlaması olmayan araçlar sağlamamız ve 2.Şoför için ekstra ücret almamamızı da ekleyebiliriz.

 

EXPOTOUR olarak profesyonel kadromuzla ve yeni model araçlarımızla sizlere en iyi hizmeti verebilmek için lütfen bizimle iletişime geçiniz.