PARK INN BY RADISSON ATATURK AIRPORT HOTEL

Küçükçekmece / İstanbul

KDV Dahil Oda Kahvaltı
Tek Kişilik Oda: 750.00 TL
Çift Kişilik Oda: 900.00 TL

CNR Expo Fuar Merkezi'nden sadece 4 km uzaklıkta bulunan Park Inn by Radisson Istanbul Atatürk Airport, iş merkezlerine yakın konaklamayı tercih eden misafirlerimiz için oldukça ideal bir konumdadır. İstanbul Atatürk Uluslararası Havalimanı'na 4 km mesafede olan otelimiz özenle dizayn edilmiş 154 odası ve bünyesinde barındırdığı RBG Grill restoranıyla hizmet vermektedir. Kapalı yüzme havuzu, fitness alanı, terapi odaları, hamam, sauna ve buhar odasıyla takdir gören Spa merkezimiz misafirlerimize eşsiz bir rahatlama sunmaktadır. Toplantı ve organizasyon düzenlemeyi planlayan misafirlerimiz 422 m²' lik balo salonu dahil 7 tane çok amaçlı toplantı salonlarımızdan birini seçerek organizasyonlarını kolayca planlayabilirler.

  • Seyahat eden misafirlerimiz, otelin ücretsiz havalimanı transferiyle Park Inn by Radisson Atatürk Airport' tan 4 km mesafede bulunan İstanbul Atatürk Uluslararası Havalimanı'ndan kolaylıkla ulaşabilirler.
  • Otelimiz Arena Mega Konser ve Gösteri Merkezi'ne yürüyüş mesafesinde olup, Mall of Istanbul ve birçok Outlet merkezine yakın mesafededir.
  • Tüm odalarda ücretsiz internet bağlantısı bulunmaktadır.
  • Terasıyla RBG Bar & Grill ve Live Inn Room, uzun uçuşlar sonrası dinlenmeniz için ideal olup, 1000m²'lik Spa merkezimiz, fitness alanı, kapalı yüzme havuzu ve saunasıylada çeşitli dinlence imkanları sunmaktadır.
  • Otopark hizmeti bulunmaktadır.
  • Toplantı ve organizasyon düzenlemeyi planlayan misafirlerimiz 422 m²'lik balo salonuyla birlikte, 7 tane çok amaçlı toplantı salonlarımızdan birini seçerek etkinliklerini gerçekleştire bilirler.