SHERATON ISTANBUL ATAKOY HOTEL

Bakırköy / İstanbul

KDV Dahil Oda Kahvaltı
Tek Kişilik Oda:
Çift Kişilik Oda:

Fuar alanlarına 10 dakikalık mesafede bulunan Sheraton İstanbul Ataköy Hotel, merkezi alanlara ve çevre yollarına olan yakınlığı ile büyük bir ulaşım kolaylığı sağlamaktadır. İstanbul Havalimanı’na 45 km, İstanbul’un merkezi ve turistik semtlerinden Sultanahmet’e 10 km; 200 mağazaya, 12 sinemaya, yiyecek-içecek merkezlerine sahip Galleria AVM’ye ve alışveriş & yaşam merkezi Ataköy Marina Park’a yürüme mesafesindedir.

Sheraton İstanbul Ataköy Hotel’de tamamı deniz manzaralı 285 oda bulunmaktadır. Yeme içme alternatifleri ile farklı deneyimleri yaşamanızı sağlayan otelimizde;  deniz ve havuz manzaralı Trendy Lounge &Bar, leziz mezeleri ve keyifli müzikleri ile modern meyhane kültürünü yaşatan Mey Türk restaurant, Türk ve Enternasyonel mutfağına sahip ana restaurant; Cook Book, her türlü ihtiyacı karşılamak üzere hazırlanmış 9 toplantı ve 2 balo salonu, açık ve kapalı yüzme havuzları, masaj ve fitness salonu, toprak tenis kortları, saunası ve hamamı bulunan Positive Spa & Fitness Kulübü ile ihtiyaç duydunuz her şeye, tüm detayları düşünerek cevap veriyoruz.

 
Sheraton İstanbul Ataköy’ün tüm odaları, özel tasarlanmış yatak, klima, uydu bağlantılı LCD TV, dataport, kablosuz internet, elektronik kasa, çay/ kahve makinesi, mini bar, ütü ve ütü masası gibi konfor özelliklerine sahip. Yine her odada telefon ve saç kurutma makinasının da dahil olduğu tam donanımlı banyo bulunmaktadır.