NOVOTEL ISTANBUL ZEYTİNBURNU

Zeytinburnu / İstanbul

KDV Dahil Oda Kahvaltı
Tek Kişilik Oda: 66.00 €
Çift Kişilik Oda: 86.00 €

Novotel Istanbul City West uluslararası Atatürk Havalimanına 10 km , tarihi yarımada ve alışveriş merkezlerine olan ideal lokasyonu ile 208 oda, restaurant, bar, toplantı salonları ve açık yüzme havuzlu spor salonu ile hizmet vermektedir.   Ferah, modern ve geniş alanlar ile tasarlananan odalarda minibar, ücretsiz çay ve kahve ikramı,  tüm dünya kanallarınız izleyebileceğiniz 32 inch TV, ücretsiz kablosuz internet misafirlerin hizmetine sunulmaktadır. Genel alanlarda ücretsiz kablosuz internetin yanı sıra, misafirlerin rahatı düşünülerek hazırlanmış bir business corner ve MAC corner bulunmaktadır.

Misafirlerin tüm taleplerine anında cevap verebilmek için uygulanan  “YOU” misafir memnuniyet programı ile otel içerisindeki tüm servislere erişiminiz bir telefon tuşu uzaklığında sunulmaktadır.

Bir ana restaurant ve bar ile hizmet veren otelde, yoruculuktan ve kalabalıktan uzak, sade ve yalın alanlar kullanılarak, misafirlerin işten ve koşuşturmadan arta kalan sürede yemeklerinin tadını keyifle çıkarabilmeleri hedeflenmiştir.

Günümüz toplantı taleplerini göz önünde bulundururak oluşturulan Meeting@Novotel konsepti sürekli olarak yenilenmekte ve geliştirmektedir. Meeting@Novotel, misafirlerine 5 taahhütte bulunmaktadır; planlamadan çıkışa kadar yanınızda olan bir ekip, zahmetsiz toplantılar, anında çözümler, size adanmış bir hizmet ve mutluluğunuz. Novotel Istanbul City West Toplantı salonları en son teknoloji ile donatılmış, ferah ve gün ışığı alan salonlardır.

Family&Novotel konsepti dahilinde, 16 yaşına kadar 2 çocuğa aile yanında ücretsiz konaklama ve kahvaltı imkanı, girişte çocuklara özel hediyeler, genel alanlarda yaratıcı ve zihinsel becerilerini geliştirebilecekleri oyuncaklardan oluşan çocuk köşesi ve menülerimizde çocuklarımız için seçilmiş ürünler bulunmaktadır. Ayrıca, çocuklu aillerimizin seyahetlerini kolaylaştırmak için haftasonları geç çıkış imkanıda bu konseptde sunulmaktadır.