WOW AIRPORT HOTEL

Bakırköy / İstanbul

KDV Dahil Oda Kahvaltı
Tek Kişilik Oda: 0.00 €
Çift Kişilik Oda: 0.00 €

Atatürk Havaalanı'na sadece 1 km uzaklıktaki WOW Airport Hotel, 24 saat açık resepsiyon ve interaktif düz ekran TV'li odalarla hizmet vermektedir. Tesise sadece birkaç adım mesafedeki metro istasyonundan şehir merkezine kolayca ulaşabilirsiniz.

Lobi katındaki şık The Lobby Café'de alkollü ve alkolsüz içecekler servis edilmektedir. Zengin açık büfe kahvaltıda çeşitli hamur işleri, küçük yuvarlak ekmekler, eşsiz reçellere ve taze meyveler sunulmaktadır.

WOW Airport Hotel'in tüm odalarında kalan konuklar, yataklarının başucundaki tek bir düğmeye dokunarak odanın aydınlatma ve ısıtmasını kontrol etme lüksünden yararlanabilirler. Tüm odalarda düz ekran TV interaktif mevcuttur.

WOW Airport Hotel'in spor salonu son teknoloji egzersiz ekipmanlarıyla donatılmıştır. Sağlık kulübünde en son teknoloji kullanılarak yapılan çok çeşitli uygulama arasında aromaterapi, refleksoloji ve Tay masajı bulunmaktadır. Fin saunası ve mermer hamam vardır.

WOW Airport bünyesinde butik, kuaför-güzellik salonu ve market mevcuttur. Otel, gündüz saatlerinde ücretsiz havaalanı servisi vermektedir. İstanbul Dünya Ticaret Merkezi, İstanbul Fuar Merkezi ve CNR Expo Fuar Merkezi sadece 1 km mesafededir. İstanbul şehir merkezi yaklaşık 16 km uzaklıktadır.