WOW İSTANBUL HOTEL

Bakırköy / İstanbul

KDV Dahil Oda Kahvaltı
Tek Kişilik Oda: 0
Çift Kişilik Oda: 0

Atatürk Havaalanı'nın yanında elverişli bir konumda, İstanbul Dünya Ticaret Merkezi ve CNR Fuar Merkezi'ne yürüme mesafesinde yer alan WOW İstanbul, 5 yıldızlı konfor ve imkanlarla hizmet vermektedir. Otelin en üst katında, cam tavanın altında bir kapalı yüzme havuzu ve lüks masaj uygulamaları sunulmaktadır. Otopark ücretsizdir.

WOW Hotel'deki tüm konuk odaları uydu TV ve minibar ile donatılmıştır. Her odada ücretsiz kaliteli banyo malzemeleri bulunmaktadır.

Mezzaine Restaurant ve Choppers Point İstanbul, Türk lezzetleri ve uluslararası yemeklerden nefis bir seçki ile hizmet vermektedir. Lobi katında yer alan Lobby Bar 24 saat açıktır.

WOW İstanbul Hotel'in modern bir fitness merkezine sahip sağlık kulübünde deniz yosunu, bal ve kil kullanılarak çok çeşitli güzellik bakımları uygulanmaktadır. Otel bünyesinde kuaför de bulunmaktadır.

İstanbul'un merkezine 15 dakikada doğrudan bağlantı sağlayan DTM-İstanbul Fuar Merkezi Metro İstasyonu 200 metre mesafededir. Atatürk Havaalanı'na çift yönlü ücretsiz servis hizmeti de sunulmaktadır.